Witamy w NORMAPRESS

Zaloguj do strefy klientaKatalog produktów - Hydraulika siłow, pneumatykaInformacje techniczneNowości w ofercie

My i nasze wartości

Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości produktów z branży hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz układów centralnego smarowania. Przywiązujemy szczególną wagę do uczciwości oraz szczerych i dobrych relacji z Kontrahentami i Pracownikami. Działając zgodnie z prawem i etyką biznesową staramy się dawać z siebie jak najwięcej oraz traktować wszystkich tak, jak chcemy by traktowano nas.

Misja i priorytety

Dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości i tworzyć istotne usprawnienia w Działach Utrzymania Ruchu zakładów przemysłowych. Tworzyć z Klientami relacje, wykraczające poza samo używanie produktów a prowadzące także do dialogu i wspólnego rozwiązywania problemów technicznych oraz biznesowych. Przełoży się to na zysk i wzrost wartości firmy oraz pozwoli odnosić sukcesy naszym Klientom, Pracownikom i Udziałowcom.

Kompetencje i jakość

Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi europejskimi producentami komponentów. Cyklicznymi szkoleniami podnosimy kwalifikacje personelu, zapewniając kompetentną i terminową realizację zleceń oraz rzetelną obsługę rynku. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania i normy jakościowe. Ciągle usprawniamy proces współpracy z naszymi Klientami, stale zwiększając udział w rynku.

Co nowego w ofercie?